Portugalia - Francja: Gole z meczu Euro 2020. Zobacz WIDEO bramek

23.06.2021 21:54
Cristiano Ronaldo

Portugalia - Francja GOLE: Reprezentacja Portugalii remisuje z Francją 2:2 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie F. Po dwie bramki zdobyli Cristiano Ronaldo i Karim Benzema. Zobacz WIDEO goli z meczu Portugalia - Francja na Euro 2020 (2021).

Gol Cristiano Ronaldo na 1:0 dla reprezentacji Portugalii padł z rzutu karnego w 31. minucie meczu z Francją.

Portugalia - Francja: Koszmarny faul Hugo Llorisa na Danilo Pereirze

Sędzia Mateu Lahoz podyktował "jedenastkę" za brutalny, acz przypadkowy faul Hugo Llorisa na Danilo Pereirze.

Portugalia - Francja: Gol Cristiano Ronaldo

Do rzutu karnego podszedł nie kto inny, jak Ronaldo, który łatwo wyczuł intencje Llorisa i uderzył z jedenastego metra w przeciwległy róg do tego, w który rzucił się bramkarz Francuzów.

Portugalia - Francja: Gol Karima Benzemy

Bramkę wyrównującą zdobył dla Francuzów Karim Benzema. Nelson Semedo sfaulował wbiegającego w pole karne Kyliana Mbappe, a sędzia Lahoz wskazał na "wapno". Pewnie wykorzystał tę okazję Benzema, który nie dał Ruiemu Patricio żadnych szans przy tym strzale.

Portugalia - Francja: Drugi gol Karima Benzemy

Chwilę po przerwie mistrzowie świata wyszli na prowadzenie. Paul Pogba podał za linię obrony do Karima Benzemy, a ten dopełnił formalności.

Portugalia - Francja: Drugi gol Cristiano Ronaldo

W 60. minucie znów był remis. Piłkę rękę w polu karnym zagrał Kounde i arbiter ponownie wskazał "na wapno". Do jedenastki podszedł oczywiście Cristiano Ronaldo, który zmylił Llorisa i wpakował piłkę w lewy dolny róg bramki.

Portugalia zremisowała z Francją 2:2. Obie ekipy zagrają w 1/8 finału.