Niemcy - Węgry: Gole z meczu grupy F na Euro 2020. Zobacz WIDEO bramek

23.06.2021 21:25
Adam Szalai

Niemcy - Węgry GOLE: Reprezentacja Węgier remisuje z Niemcami 2:2 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie F. Zobacz WIDEO goli z meczu Niemcy - Węgry na Euro 2020 (2021).

Gol Adama Szalaia na 1:0 dla reprezentacji Węgier padł w 11. minucie meczu z  Niemcami.

Niemcy - Węgry: Gol Adama Szalaia

Świetnym długim zagraniem popisał się wówczas Roland Sallai, a dobrze ustawiony Szalai wyskoczył do lecącej piłki tzw. szczupakiem i wpakował ją do siatki tuż przy słupku

Niemcy - Węgry: Gole Havertza i Schafera

W 66. minucie do wyrównania doprowadził Kai Havertz, który wykorzystał koszmarny błąd Gulacsiego. Radość Niemców trwała kilkadziesiąt sekund, bo za moment, w pierwszy akcji po utracie gola, na prowadzenie Węgrów wyprowadził Andras Schafer.

Ostatnie słowo należało do kolegi Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, Leona Gorezki. To on w 84. minucie pierwszy doskoczył do piłki i zapewnił swojej drużynie punkt na wagę awansu do 1/8 finału Euro 2020 (2021).

Niemcy zremisowały z Węgrami 2:2 i zagrają w 1/8 finału Euro 2020 (2021). Madziarzy odpadli.