Niemcy - Portugalia WIDEO: GOLE, BRAMKI z meczu Euro 2020 (2021)

19.06.2021 18:29
Niemcy - Portugalia WIDEO: GOLE

Niemcy - Portugalia WIDEO: Zobacz gole z drugiego sobotniego meczu Euro 2020 (2021), w którym reprezentacja Portugalii przegrała z Niemcami 2:4

Reprezentacja Portugalii wyszła na prowadzenie w 15. minucie. Szybki kontratak swojej drużyny wykończył Cristiano Ronaldo, dla którego była to już trzecia bramka w tym turnieju.

Wcześniej do bramki trafili Niemcy, ale gol Robina Gosensa nie został uznany.

Jeszcze przed przerwą Niemcy zdołali odwrócić wynik - po dwóch samobójczych trafieniach Portugalii. Najpierw do własnej siatki trafił Ruben Dias, a 4 minuty później to samo uczynił Raphael Guerreiro.

Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron obie ekipy kontynuowały festiwal strzelecki. Najpierw na 3:1 trafił Kai Havertz. Chwilę potem na 4:1 podwyższył Robin Gosens.

Portugalczycy zdołali odpowiedzieć jeszcze jednym trafieniem. Po asyście Cristiano Ronaldo gola zdobył Diego Jota.

W poprzednim meczu 2. kolejki tej grupy Francja niespodziewanie zremisowała z Węgrami 1:1.

Portugalia - Niemcy WIDEO: Zobacz GOLE, BRAMKI z meczu Euro 2020 (2021)