Francja - Węgry WIDEO: GOLE, BRAMKI z meczu Euro 2020 (2021)

19.06.2021 17:09
Francja - Węgry WIDEO: GOLE

Francja - Węgry WIDEO: Zobacz gole z pierwszego sobotniego meczu Euro 2020 (2021), w którym reprezentacja Francji zremisowała z Węgrami 1:1.

Zdecydowanym faworytem meczu Francja - Węgry byli Trójkolorowi. Mimo że mieli w pierwszej połowie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia gola, nie potrafili pokonać Petera Gulacsiego.

Tuż przed przerwą wynik otworzyli Węgry. Po kontrataku Hugo Llorisa pokonał Attila Fiola.

Francja - Węgry: GOL dla reprezentacji Węgier [WIDEO]

Wyrównanie przyszło w 66. minucie. Do siatki trafił Antoine Griezmann, który wykończył podanie Kyliana Mbappe z prawej strony.

Francja - Węgry: GOL dla reprezentacji Francji [WIDEO]

Francuzi zostali liderem tabeli, ale mogą stracić prowadzenie, jeśli Portugalia wygra lub zremisuje swój mecz z Niemcami. Węgrzy zajmują trzecie miejsce z dorobkiem jednego punktu.