Zamknij

Cristiano Ronaldo oburzył się na widok butelek coca-coli. "Pijcie wodę"

15.06.2021 09:36
Cristiano ronaldo oburzył się na widok butelek coca-coli. "Pijcie wodę"
fot. AFP PHOTO/ UEFA HANDOUT/AFP/East News

Cristiano Ronaldo rozbawił kibiców swoim zachowaniem na konferencji prasowej. Portugalczyk znany z ogromnego profesjonalizmu i trzymania ścisłej diety oburzył się na widok butelek coca-coli, która została przed nim postawiona. - Pijcie wodę – zalecił.

  • Cristiano Ronaldo i trener Portugalii Fernando Santos odpowiadali na pytania dziennikarzy przed meczem Węgry – Portugalia
  • Mecz rozpocznie się 15 czerwca o godz. 18. Będzie to pierwsze spotkanie w grupie F na Euro
  • Jeszcze tego samego dnia odbędzie się drugi mecz w grupie F. O godz. 21 Francja zagra z Niemcami 

Cristiano Ronaldo od razu po wejściu na konferencję prasową przesunął dwie butelki coca-coli jak najdalej od siebie. „Cola.. Pijcie wodę” – dodał z wyrzutem.

Później na konferencji Ronaldo wyznał, że bardzo cieszy się z możliwości gry w meczu, który obejrzy komplet kibiców. Wszystkie bilety na rozgrywane w Budapeszcie spotkanie Węgry – Portugalia zostały już wyprzedane. Mecz obejrzy 68 tys. widzów. - Życzyłbym sobie, by każdy mecz mógł oglądać komplet widzów. To dobre dla kibiców i piłkarzy, ale niestety to nie my o tym decydujemy – stwierdził Ronaldo.

Trener Portugalii Fernando Santos stwierdził, że jego drużyna jest na tyle silna, że może pokonać Niemców i Francuzów. - Mamy co trzeba, żeby wygrać mistrzostwa - podsumował. 

Węgry - Portugalia. Kiedy i gdzie obejrzeć spotkanie grupy F? 

Mecz  Węgry - Portugalia odbędzie się we wtorek 15 czerwca o godzinie 18:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP Sport i online na tvpsport.pl. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAB