Zamknij

9-latek napisał poruszający list do Roberta Lewandowskiego. Dostał odpowiedź

26.06.2021 14:32

Niezwykła historia wydarzyła się w życiu 9-letniego Kuby, wiernego fana Roberta Lewandowskiego. Chory na serce chłopiec napisał list do kapitana kadry, ale – jak sam wyznał – nie wiedział, pod jaki adres go wysłać. Wiadomość trafiła do internetu, a po niedługim czasie odpisał na nią sam Lewandowski.

9-latek napisał poruszający list do Roberta Lewandowskiego. Dostał odpowiedź
fot. PAP/Adam Warżawa

9-letni Kuba napisał list, w którym przyznaje, że jest fanem Roberta Lewandowskiego, a także że trzymał za niego kciuki na Euro 2021. Wiadomość szybko obiegła internet. 

- Nie zawiodłeś mnie. Cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i o reszcie drużyny. Prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację. Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę – napisał 9-latek i na koniec dodał „Twój Kuba”.

List, zgodnie z prośbą chłopca, opublikowała jego matka. - Jeśli ktoś z moich znajomych zechce udostępnić ten post, może akurat list trafi do adresata - napisała pani Martyna.

Robert Lewandowski odpisał 9-letniemu Kubie. "Nigdy się nie poddawaj"

Po niecałej dobie na list odpisał Robert Lewandowski. - Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem, jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia – zachęcał chłopca kapitan reprezentacji Polski.

RadioZET.pl/PAB