Zamknij
Robert Lewandowski sfotografowany na Majorce. Zobacz, jak wypoczywa na wakacjach
  • Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski
  • Robert Lewandowski
  • 4 Zobacz
fot. IMP FEATURES/East News

Robert Lewandowski wraz z całą rodziną został sfotografowany przez paparazzich w trakcie wakacji, które spędza na Majorce. Jak widzimy na zdjęciach, kapitan reprezentacji Polski zjadł lunch w jednej z lokalnych restauracji.

Robert Lewandowski wraz z żoną Anną i ich dwiema córkami są na wakacjach w Hiszpanii. Paparazzi sfotografowali rodzinę kapitana kadry w trakcie wspólnego posiłku w jednej z restauracji na Majorce, gdzie piłkarz kupił ostatnio ekskluzywny dom.

Za kapitanem reprezentacji wyczerpujący sezon. Lewandowski rozegrał  51 spotkań, w tym 40 w Bayernie i 11 w reprezentacji. Napastnik Bayernu był najlepszym strzelcem swojego zespołu w sezonie ligowym, a także najlepszym strzelcem reprezentacji. W barwach mistrza Niemiec Robert Lewandowski zdobył 48 goli, a do tego dołożył jeszcze m.in. 3 gole zdobyte dla Polski na Euro.

Według badania IBRiS występ Lewandowskiego na Euro dobrze oceniło 90% badanych. Niezadowolonych z gry naszego kapitana było 6% uczestników sondażu. 

Robert Lewandowski na wakacjach. Żona kapitana pokazała, jak ćwiczy podczas urlopu

Kapitan kadry na wakacjach wypoczywa, ale i trenuje. Żona kapitana kadry – Anna – pokazała, jak piłkarz Bayernu w trakcie wakacyjnego odpoczynku robi brzuszki.

Anna Lewandowska pokazała, jak Robert ćwiczy na urlopie. "Freak sportowy"

RadioZET.pl/PAB