Zamknij

Polska - Szwecja. Kłopoty zdrowotne w reprezentacji. Moder przejdzie badania

21.06.2021 11:33
Polska - Szwecja. Kłopoty zdrowotne w reprezentacji. Moder przejdzie badania
fot. PAP/Adam Warżawa

Polska – Szwecja. Jakub Moder i Jan Bednarek leczą urazy po meczu z Hiszpanią. Jak poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji, pomocnik Brighton ma problemy z kolanem i będzie musiał przejść rezonans.

  • Jakub Moder ma problemy z kolanem. Przejdzie rezonans magnetyczny – poinformował Jakub Kwiatkowski, rzecznik reprezentacji Polski
  • Kwiatkowski dodał, że Bednarek „nie wyobraża sobie, że nie zagra za Szwecją”
  • Mecz Polska – Szwecja odbędzie się w środę o godz. 18. Polacy przygotowują się do niego podczas zgrupowania w Sopocie

Polska – Szwecja. To, jak poważna jest kontuzja Jakuba Modera ma okazać się dziś po południu, gdy piłkarz Brighton przejdzie badanie rezonansem. - Wczoraj miał przeprowadzone badania USG, ale niczego złego nie wykazały. Dzisiaj nie ma go na treningu, bo kolano jest spuchnięte. Po południu rezonans – poinformował Jakub Kwiatkowski.

Polska - Szwecja: Co się musi stać, by Polska awansowała do 1/8 finału Euro?

Polska – Szwecja. Jan Bednarek z urazem

Jan Bednarek zmaga się z urazem, na który narzekał jeszcze przed meczem ze Słowacją. Piłkarz Southampton ma problem z mięśniem pośladkowym. TVP Sport poinformowało, że piłkarz wziął udział w poniedziałkowych treningach reprezentacji.

Mecz Polska - Szwecja odbędzie się 23 czerwca o godz. 18. Na stronie RadioZET.pl przeprowadzimy relację LIVE ze spotkania.  

RadioZET.pl/