Polska - Szwecja WIDEO: GOLE, BRAMKI z meczu Euro 2020 (2021)

23.06.2021 18:00

Polska - Szwecja WIDEO: Zobacz gole z ostatniego grupowego meczu naszej kadry na Euro 2020 (2021). Reprezentacja Polski przegrała ze Szwecją 2:3.

• Polska w trzecim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy 2020 (2021) przegrała ze Szwecją
  • Polska odpadła z turnieju. Szwecja wychodzi z grupy z pierwszego miejsca
  • Dwie bramki dla naszej reprezentacji zdobył Robert Lewandowski

Polska - Szwecja. Gola już w 1. minucie zdobył Emil Forsberg.  Ten sam zawodnik w 59 min. podwyższył stan meczu na 2:0. Bramkę kontaktową zdobył Robert Lewandowski, który wyrównał wynik spotkania w 84 minucie. Szanse na awans tuż przed końcem meczu odebrał nam Viktor Claesson.

Polska - Szwecja: GOL, BRAMKA

Szwedzi zdobyli gola już po minucie gry. Forsberg dotarł do piłki, którą oddał mu Isak i pewnym strzał w długi róg pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polska przegrywa ze Szwecją 1:0.

Bramkę na 2:0 także zdobył Emil Forsberg. Szwedzi dobrze wykorzystali błąd Grzegorza Krychowiaka.

Polska - Szwecja: GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

Gola dla Polaków zdobył Robert Lewandowski po asyście Piotra Zielińskiego.

Drugiego gola dla Polaków także zdobył kapitan kadry. Asystował mu Przemysław Frankowski.

Mecz Polska - Szwecja na żywo na sport.radiozet.pl.