Zamknij

Jan Bednarek: zagraliśmy jak juniorzy. Przegraliśmy przez dwa głupie błędy

14.06.2021 21:31
Polska - Słowacja. Jan Bednarek: zagraliśmy jak juniorzy. Przegraliśmy przez dwa głupie błędy
fot. PAP/EPA/Lars Baron / POOL

Polska – Słowacja. Po fatalnym występie w pierwszym spotkaniu na Euro polscy piłkarze dokonali już pierwszych podsumowań swojej gry. Jan Bednarek w rozmowie z TVP Sport stwierdził, że Polacy zagrali „jak juniorzy”.

  • Polska przegrała ze Słowacją 1:2
  • Pierwszą bramkę straciliśmy po samobóju Wojciecha Szczęsnego
  • Do tego z boiska został wyrzucony Grzegorz Krychowiak
  • Jan Bednarek po pierwszym meczu naszej kadry na Euro stwierdził, że kadra zagrała jak juniorzy

Polska – Słowacja. Jan Bednarek uważa, że reprezentacja była dobrze przygotowana do meczu, a o wyniku zadecydowały „głupie błędy”. - Byliśmy bardzo dobrze przygotowani, wiedzieliśmy co mamy robić. Dwa bardzo głupie, juniorskie błędy powodują, że nie wygrywamy tego meczu, tylko go przegrywamy – stwierdził obrońca Southampton.

Bednarek dodał też, że według niego kadra miała spotkanie pod kontrolą. - Mamy posiadanie piłki, kontrolujemy spotkanie.. i brak takiego przekonania, konsekwencji w działaniach. Dwie sytuacje przeciwnika i dajemy im strzelić bramkę – stwierdził środkowy obrońca.

Jan Bednarek po meczu Polska - Słowacja: zagraliśmy jak juniorzy

Bednarek nie ukrywał, że jest zażenowany poziomem gry reprezentacji. - Szczerze? Zagraliśmy jak juniorzy – przyznał. Zawodnik Southampton uważa, że wina leży po stronie zawodników. - My jako mężczyźni musimy stanąć teraz razem i walczyć. Walczyć jeden za drugiego, bo to jest w tym momencie najważniejsze - podsumował zawodnik.

Polska - Słowacja. Kiedy kolejne mecze grupy E?

Na Euro 2021 reprezentacja Polski rywalizuje w grupie E. W kolejnych dniach biało-czerwoni zmierzą się z Hiszpanią (19 czerwca) i ze Szwecją (23 czerwca). 

RadioZET.pl/PAB