Zamknij

Polska - Słowacja SKŁAD: Wiemy, kto zagra w pierwszym meczu Euro 2021

14.06.2021 16:49
Polska - Słowacja SKŁAD
fot. PAP/EPA

Polska - Słowacja SKŁAD: Znamy skład, na jaki w pierwszym meczu biało-czerwonych na Euro 2021 postawił Paulo Sousa. Trener reprezentacji Polski desygnował do gry od pierwszych minut m.in. Karola Linetty'ego, Macieja Rybusa i Roberta Lewandowskiego. Mecz Polska - Słowacja na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live od godziny 18.00.

  • Euro 2021 dla reprezentacji Polski rozpocznie się od meczu 1. kolejki ze Słowacją
  • Znamy SKŁAD, jaki wystawił na mecz Polska - Słowacja trener Paulo Sousa
  • Mecz Polska - Słowacja na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live od godz. 18.00

Polska rozpocznie Euro 2021 w ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami. W meczu Polska - Słowacja między słupkami, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zobaczymy od pierwszych minut Wojciecha Szczęsnego. Przed nim linię obrony utworzą Jan Bednarek, Kamil Glik i Bartosz Bereszyński. Na tzw. wahadłach wystąpią Maciej Rybus i Kamil Jóźwiak.

W środku pola trener Paulo Sousa zdecydował się na czwórkę pomocników: Grzegorza Krychowiaka, Karola Linetty'ego, Mateusza Klicha i Piotra Zielińskiego. Za strzelanie bramek odpowiedzialny będzie Robert Lewandowski.

Polska - Słowacja: Znamy skład na mecz 1. kolejki  Euro 2021

SKŁAD Polski na mecz ze Słowacją: Szczęsny - Bereszyński, Glik, Bednarek - Rybus, Krychowiak, Linetty, Jóźwiak - Zieliński, Klich - Lewandowski.

Mecz Polska - Słowacja na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live. Początek spotkania o godzinie 18.00.

Przypomnijmy, że spotkanie Polska - Słowacja będzie pierwszym spotkaniem Roberta Lewandowskiego i spółki na Euro 2021. W drugiej kolejce biało-czerwoni zagrają z Hiszpanią, a na zakończenie fazy grupowej podejmą Szwecję.