Zamknij

Polska - Słowacja: Biało-czerwoni faworytem według Rosjan

14.06.2021 10:19
Reprezentacja Polski
fot. PAP

Polska - Słowacja: to starcie rozpocznie walkę biało-czerwonych na Euro 2021. Zdaniem rosyjskich mediów faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest kadra Paulo Sousy.

Polska - Słowacja - poniedziałkowy mecz zacznie zmagania biało-czerwonych na Euro 2021. Kiedy kibice odliczają godziny do pierwszego gwizdka, rosyjskie media wskazały zwycięzcę tego spotkania. Ich zdaniem trzy punkty zdobędzie zespół Paulo Souy. Tak wywnioskowano po analizie składów i ostatnich wyników obu drużyn, a także prognoz bukmacherów.

- Robert Lewandowski wyzdrowiał po urazie, Piotr Zieliński też jest w formie, a Grzegorz Krychowiak, Jan Bednarek i Wojciech Szczęsny są stabilnie dobrzy. I dlatego przyznajemy reprezentacji Polski pierwszeństwo w pierwszym etapie mistrzostw Europy - prognozuje portal Championat. com. Ich zdaniem reprezentacja Słowacji, "w tym momencie wygląda na outsidera w swojej grupie na Euro".

Polska - Słowacja: Kadra biało-czerwonych faworytem do zwycięstwa

Portal wskazuje przy tym, że przygotowaniu biało-czerwonych przed mistrzostwami zaszkodziły "kontuzje i eksperymenty", dlatego ich status jako faworytów można podać w wątpliwość. Niemniej, teraz już powrócili do polskiej drużyny jej najważniejsi zawodnicy.

- Reprezentacja Polski już dawno nie jest faworytem wielkich mistrzostw, ale zawsze może zaskoczyć - ocenia portal Sport24.ru. Prognozuje zwycięstwo biało-czerwonych nad Słowakami.

Polska, ze względu na klasę zawodników nie powinna patrzeć na innych rywali, a po prostu grać z pozycji siły - doradza rosyjski portal przed poniedziałkowym meczem w Sankt-Petersburgu.

Polska - Słowacja na żywo na sport.radiozet.pl w poniedziałek 14 czerwca od godz. 18. 

RadioZET.pl