Zamknij

Polska - Słowacja: Mateusz Klich kontuzjowany? Jakub Kwiatkowski zabrał głos

14.06.2021 15:07
Mateusz Klich
fot. PAP

W poniedziałek wczesnym popołudniem pojawiły się plotki, jakoby Mateusz Klich nie mógł zagrać w pierwszym meczu reprezentacji Polski na Euro 2021 przeciwko Słowacji z powodu kontuzji. Pogłoski te zdementował sam team menedżer polskiej kadry, Jakub Kwiatkowski, który jeszcze raz potwierdził, że wszyscy w składzie biało-czerwonych, bez wyjątków, są zdrowi.

O kontuzji Mateusza Klicha poinformował w Euro Sekcji portal sport.pl, a konkretniej dziennikarz Karol Górka. Jego zdaniem pomocnik Leeds United ma "najprawdopodobniej nie zagrać z powodu urazu w meczu ze Słowacją".

Polska - Słowacja: Mateusz Klich kontuzjowany? Jakub Kwiatkowski zabrał głos

Jak się okazało, szybko te plotki zdementował sam team menedżer reprezentacji Polski, Jakub Kwiatkowski, który, wręcz nieco zdenerwowany, jeszcze raz podkreślił, że wszyscy w 25-osobowej kadrze biało-czerwonych, bez wyjątków, są zdrowi.

- Jadąc z odprawy dostałem pytanie od dziennikarza, czy mogę mu potwierdzić uraz jednego z piłkarzy. Tylko się zaśmiałem, mówiąc, że chyba się poślizgnął na stołówce, bo nie ma żadnych informacji o jakichkolwiek urazach i wszyscy są zdrowi. Cała grupa 25 zawodników powołanych na turniej jest gotowa do gry ze Słowacją i teraz pozostała jedynie decyzja selekcjonera, kto dzisiaj zagra - powiedział Kwiatkowski w krótkim nagraniu opublikowanym przez TVP Sport.

Polska - Słowacja na żywo: Kiedy i o której godzinie mecz Euro 2021? Relacja live i wynik online

Mecz Polska - Słowacja w pierwszej kolejce fazy grupowej Euro 2021 w grupie E odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca, o godzinie 18:00, na Stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu. Relacja live i wynik online meczu Polska - Słowacja na żywo na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/sport.pl, TVP Sport