Zamknij

Polska - Słowacja GODZINA: O której godzinie mecz Polaków na Euro 2021?

14.06.2021 16:04
Polska - Słowacja GODZINA, DATA
fot. PAP/EPA

Polska - Słowacja GODZINA: Kiedy odbędzie się pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2021? DATA i godzina meczu otwarcia biało-czerwonych na mistrzostwach Europy. Sprawdź wszystkie informacje. Mecz Polska - Słowacja w poniedziałek, 14 czerwca, na żywo na sport.radiozet.pl.

  • Polska w pierwszym meczu Euro 2021 zmierzy się z reprezentacją Słowacji
  • Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Polska - Słowacja? Znamy DATĘ i GODZINĘ
  • Mecz Polska - Słowacja na Euro 2021 rozpocznie się w poniedziałek, 14 czerwca, o godzinie 18.00

Reprezentacja Polski rozpocznie udział w Euro 2021 już 14 czerwca. Jej pierwszym rywalem będzie Słowacja. Później Polakom przyjdzie zmierzyć się z Hiszpanami i Szwedami. Słowacja to teoretycznie najsłabszy zespół grupy E Euro 2021. Jeśli kadra Paulo Sousy marzy o wyjściu z grupy, w starciu ze Słowacją musi sięgnąć po komplet punktów.

Euro 2021: Polska - Słowacja. DATA. Kiedy pierwszy mecz Polaków ?

Polacy przystąpią do tego spotkania w mieszanych nastrojach. Z jednej strony piłkarze mówią o świetnej atmosferze w zespole, z drugiej słabo prezentują się na boisku. W dwóch spotkaniach towarzyskich przed turniejem remisowali z Rosją 1:1 i Islandią 2:2. Nie było nie tylko wyników, ale też stylu. Pojawiły się jednak głosy, że to efekt ciężkich przygotowań i na Euro, gdy wreszcie nadejdzie świeżość, będzie zupełnie inaczej.

Mecz Polska - Słowacja rozegrany zostanie w Sankt Petersburgu. Polacy udadzą się do Rosji z Sopotu, gdzie mają swoją bazę na czas całego turnieju. Mecz z Hiszpanią rozegrają w Sewilli, a na ostatnie starcie grupowe ze Szwecją znów będą lecieć do Sankt Petersburga.

Polska - Słowacja: GODZINA. O której godzinie mecz Euro 2021?

Mecz Polska - Słowacja na żywo odbędzie się w poniedziałek, 14 czerwca, o godzinie 18.00. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.