Pudło Lewandowskiego w meczu z Hiszpanią. Jak on tego nie trafił? [WIDEO]

19.06.2021 21:59
Polska - Hiszpania, Lewandowski

Robert Lewandowski pod koniec pierwszej połowy meczu Polska - Hiszpania miał doskonałą okazję do zdobycia gola. Nie trafił jednak, będąc w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Reprezentacja Polski nieźle rozpoczęła spotkanie z Hiszpanią, ale z biegiem czasu rozkręcali się rywale. W 25. minucie prowadzenie dał im Alvaro Morata.

Biało-czerwoni mieli doskonałą okazję do wyrównania w końcówce pierwszej połowy. Na strzał zza pola karnego zdecydował się Karol Świderski. Piłka trafiła w słupek i spadła wprost pod nogi Lewandowskiego. Ten z bliskiej odległości trafił jednak wprost w bramkarza.

Polska - Hiszpania: Pudło Roberta Lewandowskiego - WIDEO:

Do przerwy Hiszpania prowadziła 1:0. Po zmianie stron kadra Paulo Sousy doprowadziła jednak do remisu. Lewandowski zrehabilitował się za tamto pudło i dał biało-czerwonym niezwykle cenny remis.

W meczu ostatniej kolejki fazy grupowej Euro 2020 (2021) zagramy ze Szwecją. Stawką tego starcia będzie awans do fazy pucharowej mistrzostw Europy.