Zamknij

Polska - Hiszpania: Relacja live i wynik online meczu Euro 2020

18.06.2021 23:00
Polska - Hiszpania NA ŻYWO: Relacja i wynik meczu ME 2021 ONLINE
fot. PAWEL RELIKOWSKI / POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Polska -  Hiszpania NA ŻYWO: Polacy po przegranym spotkaniu ze Słowacją zmierzą się z Hiszpanią w "meczu o wszystko" na Euro 2020 (2021). Śledź spotkanie i wynik Polska - Hiszpania live na sport.radiozet.pl. Relacja na żywo rozpocznie się 19 czerwca, od godz. 21.00.

  • Reprezentacja Polski swój drugi mecz Euro 2021 rozegra z Hiszpanią
  • Mecz Polska - Hiszpania odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21:00
  • Ostatni, trzeci mecz w grupie, nasi reprezentanci zagrają ze Szwecją (24.06 o godz. 18) 

Reprezentacja Polski swój drugi mecz Euro 2021 rozegra z Hiszpanią. Zdecydowanymi faworytami spotkania będą podopieczni Luisa Enrique, byli mistrzowie Europy i Świata. Oprócz meczu z Hiszpanią Polaków czeka jeszcze ciężkie spotkanie ze Szwecją.

Mecz Polska - Słowacja: Relacja i wynik NA ŻYWO spotkania 14.06.2020

Reprezentacja Hiszpanii to jeden z faworytów do zwycięstwa w Mistrzostwach Europy. Drużyna Luisa Enrique nie przegrała meczu w eliminacjach do Euro, a w Lidze Narodów pokonała Ukrainę, Szwajcarię i Niemcy. Najbardziej pokaźnym zwycięstwem zakończył się mecz Hiszpanii z naszym zachodnim sąsiadem. Po bramkach Ferrana Torresa, Moraty i Oyarzabala podopieczni Enrique pokonali Niemców 6:0. Grupowym rywalom Polski na Euro zdarzały się jednak i słabsze momenty: remisowali ze Szwecją i Ukrainą (w eliminacjach do ME) i Szwajcarią (w Lidze Narodów).

Mecz Polska -  Hiszpania to dla biało-czerwonych niezwykle trudne wyzwanie. Polacy z mocniejszymi rywalami mają słaby bilans: przegrywaliśmy m.in. z Holandią i Włochami w Lidze Narodów. Tymczasem spotkanie z Hiszpaniami może zadecydować o wyjściu z grupy.  Polaków czeka jeszcze spotkanie ze Szwedami, którzy w grupie eliminacyjnej do Euro zajęli 2. miejsce. 

Euro 2021. Polska - Hiszpania NA ŻYWO: Relacja i wynik live online

Mecz Polska - Hiszpania odbędzie się 19 czerwca. Zgodnie z terminarzem Euro 2021  23 czerwca podejmą Szwecję.

Mecz Polska - Hiszpania na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik spotkania Euro 2021 live w poniedziałek, 19 czerwca, od godz. 21.00.