Zamknij

Polska - Hiszpania: Morata zagra od początku? Enrique podjął decyzję

18.06.2021 15:13
Alvaro Morata
fot. PAP/EPA

Alvaro Morata zagra od początku w spotkaniu Polska - Hiszpania. Informację potwierdził na przedmeczowej konferencji prasowej trener Luis Enrique. Mecz Polska - Hiszpania na żywo w sobotę od godz. 21.00.

Reprezentacja Hiszpanii w pierwszym meczu Euro 2020 (2021) tylko zremisowała ze Szwecją 0:0. Kibice mieli po spotkaniu ogromne pretensje do Moraty, który zmarnował kilka dogodnych sytuacji. Wszystko wskazywało na to, że na mecz z Polską Enrique dokona zmiany i postawi od pierwszych minut na Gerarda Moreno. Morata zachowa jednak miejsce w składzie.

Morata zagra od początku w meczu Polska - Hiszpania

Napastnik Juventusu jest więc pewniakiem do gry z biało-czerwonymi, ale zagadką pozostaje reszta składu. Nie można też wykluczyć, że Enrique zdecyduje się na ofensywny wariant i ustawi w ataku zarówno Moratę, jak i Moreno. Wtedy poświęciłby zapewne któregoś ze skrzydłowych - Ferrana Torresa lub Daniego Olmo. Może zrezygnować też z jednego środkowego pomocnika i wyjść systemem 1-4-4-2.

Warto dodać, że do kadry Hiszpanii wrócił Sergio Busquets, który wreszcie uporał się z koronawirusem. Niewykluczone, że będzie gotowy już na spotkanie z biało-czerwonymi.

Mecz Polska - Hiszpania na żywo na sport.radiozet.pl. Relacja i wynik live w sobotę od godz. 21.00.