Zamknij

Polska - Hiszpania GODZINA: O której godzinie mecz Polaków na Euro 2021?

19.06.2021 10:05
Polska - Hiszpania GODZINA: O której godzinie mecz Polaków na Euro 2021?
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polska - Hiszpania GODZINA: Kiedy odbędzie się pierwszy mecz reprezentacji Polski na Euro 2021? DATA i godzina meczu otwarcia biało-czerwonych na mistrzostwach Europy. Sprawdź wszystkie informacje. Mecz Polska - Hiszpania już dziś o godzinie 21.00 na żywo na sport.radiozet.pl.

  • Polska w drugim meczu Euro 2021 zmierzy się z reprezentacją Hiszpanii
  • Kiedy i o której godzinie odbędzie się mecz Polska - Hiszpania? Znamy DATĘ i GODZINĘ
  • Mecz Polska - Hiszpania na Euro 2021 rozpocznie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21.00

Reprezentacja Polski zagra drugi mecz na Euro 2020 (2021) już 19 czerwca. Naszym drugim rywalem będzie Hiszpania. Do spotkania przystąpimy osłabieni brakiem Grzegorza Krychowiaka, który dostał czerwoną kartkę w meczu ze Słowacją. Kontuzjowany jest za to Łukasz Fabiański, który pojedzie do Sewilli, ale na pewno nie wyjdzie na boisko.

Euro 2021: Polska - Hiszpania. DATA. Kiedy pierwszy mecz Polaków ?

Hiszpania, podrażniona utratą punktów w meczu ze Szwecją (0:0) będzie mogła liczyć na pomoc kapitana reprezentacji Sergio Busquetsa. Jego ostatni test na koronawirusa dał wynik negatywny, co oznacza, że 32-letni pomocnik pojedzie z kadrą do Sewilli na mecz grupowy mistrzostw Europy z Polską.

Busquets miał 6 czerwca pozytywny wynik testu na Covid-19 i spędził dziesięć dni w izolacji w Barcelonie. Pod jego nieobecność reprezentacja rozegrała pierwsze spotkanie Euro, w którym nieoczekiwanie zremisowała ze Szwecją 0:0.

Mecz Polska - Hiszpania zostanie rozegrany w Sewilli. Polacy udadzą się do Andaluzji z Sopotu, gdzie mają swoją bazę na czas całego turnieju. Na ostatnie starcie grupowe ze Szwecją nasza kadra znów poleci do Sankt Petersburga.

Polska - Hiszpania: GODZINA. O której godzinie mecz Euro 2021?

Mecz Polska - Hiszpania na żywo odbędzie się w sobotę 19 czerwca o godzinie 21.00. Relacja i wynik live na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl/PAP