Zamknij

Mateusz Borek załamany po meczu Polska - Słowacja. To zdjęcie mówi wszystko

15.06.2021 13:25
Mateusz Borek
fot. Twitter/screen

Reprezentacja Polski przegrała w poniedziałek ze Słowacją 1:2 w meczu pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2021 i tym samym zajmuje na chwilę obecną ostatnie miejsce w grupie E. Taki wynik spotkania z teoretycznie najsłabszym rywalem biało-czerwonych na ME 2021 zasmucił nie tylko kibiców, ale jak widać także i komentatorów.

Porażki reprezentacji Polski ze  Słowacją nie spodziewał się chyba nikt, nawet jeśli jeszcze przed mistrzostwami Europy widać było, że biało-czerwoni nie znajdują się w najlepszej dyspozycji.

Mateusz Borek załamany po meczu Polska - Słowacja. To zdjęcie mówi wszystko

Po pierwszym meczu biało-czerwonych w fazie grupowej Euro 2021 załamani byli nie tylko kibice, ale również komentatorzy sportowi. Na bardzo wymownej reakcji po ostatnim gwizdku sędziego w poniedziałkowym spotkaniu przyłapany został Mateusz Borek, komentator sportowy TVP, który relacjonował przebieg meczu ze Słowakami.

Borek na fotografii zdjął spikerskie słuchawki i schował głowę w dłonie, podczas gdy na monitorze obok widać świętujących zwycięstwo rywali Polaków. Zdjęcie to bardzo szybko obiegło polskie media społecznościowe, jako perfekcyjnie oddające obecne nastroje wśród polskich fanów piłki.

Euro 2021: Kiedy kolejny mecz reprezentacji Polski?

Kolejny mecz na ME 2021 Polska rozegra już w sobotę, 19 czerwca, o godzinie 21:00, przeciwko reprezentacji Hiszpanii, na Estadio de La Cartuja w Sewilli. Tym razem spotkanie to skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński. Relacja live i wynik online meczu Polska - Hiszpania na żywo także na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl