Zamknij

Łukasz Fabiański z urazem kolana. Boniek komentuje: "Dosyć tych kontuzji"

20.05.2021 09:22
Łukasz Fabiański z urazem kolana. Boniek komentuje: "Dosyć tych kontuzji"
fot. MOLLY DARLINGTON/AFP/East News

Łukasz Fabiański jest kolejnym reprezentantem Polski, który przed zgrupowaniem naszej kadry doznał kontuzji. Trudną sytuację drużyny narodowej skomentował na Twitterze prezes PZPN Zbigniew Boniek. "Dosyć tych kontuzji" – stwierdził.

Łukasz Fabiański nie zagrał we wczorajszym meczu West Ham United – WBA ze względu na uraz kolana. Polak doznał go w trakcie rozgrzewki. Jak stwierdził trener Młotów, bramkarz "poczuł coś w kolanie". - Nie wiemy, jak poważna jest kontuzja – dodał David Moyes.

Całą sytuację skomentował  Zbigniew Boniek. - Dosyć tych kontuzji – napisał na Twitterze.

Łukasz Fabiański kontuzjowany. Moyes: to dla nas duża strata

Pewne jest, że na Euro nie zagra Krystian Bielik, Jacek Góralski, Krzysztof Piątek czy Arkadiusz Reca. Póki co, nie wiadomo, jak poważny jest uraz Fabiańskiego. 

David Moyes w rozmowie po meczu z WBA stwierdził, że Fabiański doznał kontuzji po tym, jak przekrzywiło mu się kolano. - Prawie dokończył rozgrzewkę. Na koniec upadł na prawą stronę i poczuł, że kolano się wykrzywiło. Podniósł się, kopnął piłkę, ale poczuł ból. Nie wiemy, czy to, co się stało, będzie poważne. Oczywiście to duża strata, bo Łukasz był dla nas ważnym punktem. Jego strata nas martwi - podsumował trener West Ham United.

RadioZET.pl/Twitter