Zamknij

Grzegorz Krychowiak z przygodami dotarł na zgrupowanie kadry

26.05.2021 11:15
Grzegorz Krychowiak dotarł na zgrupowanie kadry
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EastNews

Grzegorz Krychowiak z dwudniowym opóźnieniem dotarł do Opalenicy na zgrupowanie reprezentacji Polski przygotowującej się do Euro 2021. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa miał problemy podczas podróży powrotnej z Egiptu.

Grzegorz Krychowiak wykorzystał krótką przerwę pomiędzy rozgrywkami ligowymi w Rosji a zgrupowaniem przed mistrzostwami Europy i wybrał się na krótki urlop do Egiptu. W Opalenicy miał się stawić zgodnie z planem w poniedziałek, a zatem w dniu inauguracji przygotowań do turnieju. Tak się jednak nie stało.

Pomocnik Lokomotiwu Moskwa miał duże problemy z powrotem do Europy. Jego samolot był opóźniony o dwie godziny, przez co "Krycha" nie zdążył na przesiadkę. Uciekły mu dwa samoloty, przez co jeden z liderów kadry na blisko dwa dni "ugrzązł" na lotniskach. W środę nad ranem dotarł wreszcie do kolegów.

Krychowiak dołączył na kadry [WIDEO]

"Jest i on" - napisano na profilu "Łączy nas piłka" i opublikowano krótkie nagranie z rozruchu.

Grzegorz Krychowiak jest fundamentalną postacią w reprezentacji Polski. W marcowych meczach eliminacji MŚ 2022 z Węgrami, Andorą i Anglią rozegrał pełne 270 minut. W Euro 2016 został wybrany do najlepszej drużyny turnieju przez "France Football".

RadioZET.pl