Zamknij

Polscy piłkarze odreagowali porażkę na Euro. Policja na plaży

24.06.2021 20:47

Reprezentacja Polski piłkarzy odreagowała odpadnięcie z Euro 2020 (2021). Po porażce ze Szwecją kilku biało-czerwonych spędziło noc na plaży. Jak przekazał "Super Express", kadrowiczów nad ranem odwiedził patrol policji.

polscy piłkarze na Euro 2020
fot. PAP/EPA

Reprezentacja Polski robiła, co mogła, aby wywalczyć awans do 1/8 finału Euro 2020 (2021). W środę w meczu o wszystko biało-czerwoni nie sprostali zadaniu i mimo dwóch goli Roberta Lewandowskiego przegrali ze Szwecją 2:3. Finalnie Polacy pożegnali się z turniejem, na którym zdobyli tylko jeden punkt, a zmagania zakończyli na ostatnim miejscu w grupie E.

"Super Express" poinformował, że gdy polscy piłkarze wrócili do Sopotu, kilku z zawodników postanowiło odreagować porażkę z zespołem Janne Anderssona i udało się na jedną z tamtejszych plaż. Na zdjęciach opublikowanych przez dziennik dostrzegamy m.in. Wojciecha Szczęsnego, Jana Bednarka, Łukasza Skorupskiego i Mateusza Klicha.

loader

Polscy piłkarze "przyłapani" na plaży w Sopocie. Tak odreagowali Euro 2020

"Super Express" nie podał, czy Paulo Sousa pozwolił na wyjście swoich podopiecznych, czy była to tylko ich decyzja.

Polscy piłkarze wrócą do gry na początku września. Wówczas wznowią walkę w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze. Za ponad dwa miesiące Robert Lewandowski i spółka zagrają kolejno z Albanią, San Marino i Anglią.

RadioZET.pl