Zamknij

Anna Lewandowska pokazała, jak Robert ćwiczy na urlopie. "Freak sportowy"

26.06.2021 13:09

Robert Lewandowski nie zamierza odpoczywać od ćwiczeń na urlopie. Żona kapitana kadry – Anna – pokazała, jak piłkarz Bayernu w trakcie wakacyjnego odpoczynku robi brzuszki.

Anna Lewandowska pokazała, jak Robert ćwiczy na urlopie. "Freak sportowy"
fot. AFP Pool/Associated Press/East News

Robert Lewandowski po zakończeniu Euro wraz z rodziną odpoczywa na urlopie. Piłkarz Bayernu miał długi sezon - rozegrał  51 spotkań, w tym 40 w Bayernie i 11 w reprezentacji. Kapitan kadry na wakacjach wypoczywa, ale i trenuje.

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie, jak jej mąż ćwiczy mięśnie brzucha. "To się nazywa bycie freakiem sportowym. No kocham" - napisała Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska
fot.

Euro 2021. Lewandowski najlepszym strzelcem kadry

Robert Lewandowski tuż po ostatnim meczu na Euro, który przegraliśmy 2:3, we wpisie na Facebooku przyznał, że wszyscy kadrowicze  są rozczarowani występem reprezentacji Polski w piłkarskich mistrzostwach Europy. Wyraził też nadzieję, że w niedalekiej przyszłości ta drużyna da kibicom więcej radości.

"Wszyscy jesteśmy rozczarowani i zdajemy sobie sprawę, że ta historia mogła potoczyć się zupełnie inaczej. Walczyliśmy do końca. Dziękujemy za Wasze wsparcie, za wiarę w nasze możliwości - mamy zespół, który może w niedalekiej przyszłości przynieść nam wszystkim wiele radości. Dziękujemy, że jesteście" - zwrócił się do kibiców kapitan biało-czerwonych.

Robert Lewandowski zdobył trzy z czterech goli biało-czerwonych.

Anna Lewandowska komentuje mecz ze Szwecją. Reakcja wprost spod stadionu [FOTO]

RadioZET.pl/InstaStories Anny Lewandowskiej/PAP