Chorwacja - Czechy: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo?

18.06.2021 17:31
Chorwacja - Czechy transmisja TV

Chorwacja - Czechy: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo kolejny mecz grupy D? Czesi mogą zagwarantować sobie awans do 1/8 finału, a Chorwaci walczą o pozostanie w turnieju. Sprawdź szczegółowe informacje przed starciem Chorwacja - Czechy.

Reprezentacja Czech prowadzi w rywalizacji grupy D Euro 2020. Nasi południowi sąsiedzi pewnie wygrali ze Szkocją 2:0. Obie bramki zdobył Patrick Schick. Ozdobą spotkania gracza Bayeru Leverkusen było drugie trafienie, gdzie zanotował gola z połowy boiska. Ta bramka z pewnością jest mocnym kandydatem do gola całego turnieju. W przypadku zwycięstwa w drugim spotkaniu Czesi zapewnią sobie udział w fazie pucharowej Euro 2020.

Z kolei Chorwaci są pod ścianą. Wicemistrzowie świata po tym meczu mogą pożegnać się z europejskim czempionatem. Luka Modrić i spółka przegrali w pierwszym pojedynku z Anglią 0:1. Po wyrównanym spotkaniu górą była drużyna Garetha Southgate'a. Jedynego gola w 57. minucie zdobył Raheem Sterling. Teraz Chorwaci nie mogą pozwolić sobie na porażkę, a nawet nie na remis. To starcie, muszą po prostu wygrać.

Chorwacja - Czechy: Transmisja TV online. Gdzie oglądać na żywo?

Chorwacja - Czechy otworzy drugą kolejkę meczów w grupie D Euro 2020. Spotkanie odbędzie się na Hampden Park w Glasgow.

Chorwacja - Czechy na żywo odbędzie się w piątek, 18 czerwca o godzinie 18:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 2 i TVP Sport. Relację live będzie można śledzić na sport.radiozet.pl.