Zamknij

Ukraina - Macedonia Płn.: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Euro 2020?

17.06.2021 14:30
Ukraina - Macedonia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz rywali Polaków?
fot. PAP/EPA/Dean Mouhtaropoulous / POOL

Ukraina - Macedonia: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć spotkanie w grupie C na Euro 2020? Na jakim kanale oglądać mecz Ukraina - Macedonia? Zapoznaj się z podstawowymi informacjami.

Ukraina - Macedonia. Trener Ukrainy Andriy Shevchenko swój zespół stworzył z zawodników, którzy bardzo dobrze znają się z klubów. 10 reprezentantów gra w Dynamie Kijów, a siedmiu w Shakhtarze Donieck. Drużynę Shevchenki zasilają też gwiazdy – Oleksandr Zinchenko, piłkarz Manchesteru City oraz Ruslan Malinovskiy z Atalanty.

Zespół prowadzony przez byłego napastnika Milanu musi pokonać Macedonię, jeśli chce dalej liczyć się w grupie C. W drugim meczu tej grupy Austria (1. w tabeli) zmierzy się z Holandią (2.). Podopieczni Shevchenki mogą więc skorzystać z ze straty punktów drużyn, które ich wyprzedzają.

Ukraina - Macedonia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć na żywo?

Macedonia Północna debiutuje na Euro i każdy punkt zdobyty na turnieju będzie niespodzianką. To, czego na pewno można oczekiwać po podopiecznych Igora Angelovskiego, to wola walki i duże zaangażowanie. Już w pierwszym spotkaniu Macedonia zdobyła sympatię fanów, choć stracili trzy bramki i w wielu momentach byli bezradni w starciach z Austriakami.

Ukraina - Macedonia na żywo odbędzie się w czwartek 17 czerwca o godzinie 15:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 1, TVP Sport i tvpsport.pl. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl