Macedonia Płn - Holandia: Gole z meczu grupy C na Euro 2020. Zobacz WIDEO bramek

21.06.2021 19:02
Macedonia Płn - Holandia

Macedonia Północna - Holandia GOLE: Reprezentacja Holandii prowadzi z Macedonią Północną 1:0 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie C. Bramkę dla Holendrów zdobył Memphis Depay. Zobacz WIDEO goli z meczu Macedonia Płn - Holandia na Euro 2021!

Gol Memphisa Depaya na 1:0 dla reprezentacji Holandii padł w 24. minucie meczu z Macedonią Północną.

Macedonia Północna - Holandia: Gol Memphisa Depaya

Holenderscy obrońcy odebrali piłkę Macedończykom, rozgrywającym nią w ataku pozycyjnym, a kontrę napędził niezwykle szybki Donyell Malen. Napastnik PSV zagrał dwójkową akcję z Depayem, by w końcu zagrać do świeżo upieczonego skrzydłowego Barcelony w pole karne. Depay bez większego zastanowienia uderzył z pierwszej piłki i z dużą łatwością pokonał Stolego Dimitrievskiego, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.

Macedonia Północna - Holandia: Gol Georginio Wijnalduma

W 51. minucie było już 2:0 dla "Oranje". Depay tym razem wystąpił w roli asystenta, a piłkę do siatki rywali z najbliższej odległości wpakował Georginio Wijnaldum.

Jeszcze przed upływem 60 minut gry nowy pomocnik PSG miał na koncie dublet - tym razem po dobitce uderzenie Depaya.

Macedonia Północna - Holandia na żywo: Relacja live i wynik online meczu Euro 2020

Póki co reprezentacja Holandii prowadzi z Macedonią Północną 3:0 w meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie C. Trwa relacja live i wynik online meczu Macedonia Północna - Holandia na żywo na sport.radiozet.pl.