Zamknij

Rosja - Dania: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Euro?

21.06.2021 13:53
Rosja - Dania transmisja TV
fot. STUART FRANKLIN/AFP/East News

Rosja - Dania transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz ostatniej kolejki w grupie B Euro 2020 (2021)? Dania gra o pierwsze punkty w fazie grupowej. Na jakim kanale oglądać starcie Rosja - Dania? Sprawdź podstawowe informacje.

Reprezentacja Rosji po dwóch kolejkach fazy grupowej Euro 2020 (2021) zajmuje drugie miejsce z dorobkiem trzech punktów. Zespół Stanisława Czerczesowa przegrał z Belgią 0:3, a w drugim starciu pokonał Finlandię 1:0, a gola na wagę triumfu w doliczonym czasie gry pierwszej połowy zdobył Aleksiej Mirańczuk.

- Rozumiemy naszą sytuację. Wiemy, że nie jesteśmy w gronie faworytów. To jednak nic nie znaczy – mówił na początku turnieju selekcjoner rosyjskiej kadry.

Rosja - Dania: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji?

Natomiast w innej sytuacji jest reprezentacja Danii, która w grupie B Euro 2020 (2021) zajmuje ostatnie miejsce z zerowym dorobkiem punktowym. Po dramacie związanym z atakiem serca Christiana Eriksena zespół prowadzony przez Kaspra Hjulmanda ma nikłe szanse na awans do fazy pucharowej.

Po porażce z Finlandią 0:1 i Belgią 1:2 tylko cud może sprawić, żeby Duńczycy wyszli z grupy. Na razie wiemy tylko to, że pewna gry w 1/8 finału jest Belgia. Reszta walczy o drugie miejsce.

Rosja – Dania na żywo odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP 1 i online na tvpsport.pl. Relację live będzie można śledzić również na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl