Gol z meczu Finlandia - Rosja na Euro 2020. Zobacz WIDEO bramki Miranchuka

16.06.2021 17:11
Aleksiej Miranczuk

Finlandia - Rosja GOLE: Reprezentacja Rosji pokonała Finlandię 1:0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie B. Jedynego gola dla "Sbornej" zdobył Aleksiej Miranczuk. Zobacz WIDEO bramki Miranczuka w meczu Finlandia - Rosja na Euro 2021!

1. Finlandia - Rosja: Gol Aleksieja Miranczuka
  2. Finlandia - Rosja: Wynik meczu Euro 2020

Gol Aleksieja Miranczuka na 1:0 padł w drugiej doliczonej minucie pierwszej połowy meczu.

Finlandia - Rosja: Gol Aleksieja Miranczuka

Pomocnik Atalanty zagrał piękną, dwójkową akcję z Artiomem Dziubą, następnie zwiódł grą ciałem Daniela O'Shaughnessy'ego i lewą nogą wpakował piłkę w lewy górny róg bramki Lukasa Hradecky'ego. Golkiper Bayeru Leverkusen był bez żadnych szans.

Finlandia - Rosja: Wynik meczu Euro 2020

Ostatecznie Rosja pokonała Finlandię 1:0 w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie B. Już jutro (w czwartek) o godzinie 18:00 drugie spotkanie tego zestawienia: Dania - Belgia.