Gole z meczu Chorwacja - Czechy na Euro 2020. Zobacz WIDEO bramek

18.06.2021 19:56
Gol z meczu Chorwacja - Czechy na Euro 2020 Zobacz WIDEO brame

Chorwacja - Czechy GOLE: Reprezentacja Chorwacji zremisowała z Czechami w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie D. Gola dla Czechów zdobył Patrick Schick, a dla Chorwatów Ivana Perisić. Zobacz WIDEO bramek z meczu Chorwacja - Czechy na Euro 2021.

Gol Patryka Schicka na 1:0 dla reprezentacji Czech padł w 37. minucie meczu. Perisić wyrównał już po przerwie, w 47. minucie.

Chorwacja - Czechy: Gol Patricka Schicka

Czechy zdobyły bramkę po tym, jak sędzia podyktował jedenastkę za faul Dejana Lovrena na Patricku Schicku. Napastnik Bayeru Leverkusen został uderzony łokciem w nos, ale po chwili podniósł się i pokonał Livakovicia.

Chorwacja wyrównała za sprawą doświadczonego skrzydłowego - Ivana Perisicia. 32-letni zawodnik przedryblował obrońcę i w widowiskowy sposób pokonał Vaclika.

Chorwacja - Czechy: Wynik meczu Euro 2020

Ostatecznie Chorwacja zremisowała z Czechami w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Euro 2020 w grupie D.

Euro 2021 - tabela Grupy D: Sprawdź wyniki i terminarz fazy grupowej