Finlandia - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo Euro 2021?

16.06.2021 13:22
Finlandia - Rosja transmisja TV

Finlandia - Rosja: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Rosjanie muszą pokonać Finów, aby pozostać w grze na Euro 2021. Na jakim kanale oglądać spotkanie Finlandia - Rosja? Sprawdź podstawowe informacje.

Reprezentacja Finlandii w swoim pierwszym meczu na Euro 2021 pokonała Danię 1:0. Jedynego gola w spotkaniu zdobył Joel Pohjanpalo. Jednak w tym starciu wynik nie był ważny. Istotna była walka o życie Christiana Eriksena, który w 43. minucie bez kontaktu z rywalem upadł na murawę. Pomocnik Interu miał atak serca i był reanimowany na boisku. Na szczęście lekarze uratowali zawodnika, który w szpitalu dochodzi do siebie. Z początku nie było wiadomo, czy mecz Finów z Danią zostanie wznowiony, ale po konsultacjach z piłkarzami obu zespołów, podjęto decyzję o dokończeniu starcia.

Finlandia znajduje się na drugim miejscu w tabeli grupy B z dorobkiem trzech punktów. Finowie mają gorszy bilans bramkowy od prowadzącej Belgii, która w swoim pierwszym meczu na Euro 2021 pewnie wygrała z Rosją 3:0. Po pierwszej połowie Belgowie prowadzili już 2:0 po golach Romelu Lukaku i Thomasa Meuniera. Ten pierwszy pod koniec spotkania ustalił wynik pojedynku, strzelając drugiego gola w 88. minucie. Jeżeli Rosja zamierza pozostać w grze o 1/8 finału Euro 2021, musi wygrać z Finlandią.

Finlandia - Rosja: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz Euro 2021?

- Rozumiemy naszą sytuację. Wiemy, że nie jesteśmy w gronie faworytów. To jednak nic nie znaczy - zaznaczał Stanisław Czerczesow trener Rosjan przed meczem z Belgią.

Finlandia - Rosja na żywo odbędzie się w środę, 16 czerwca o godzinie 15:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP1 i TVP Sport i online na tvpsport.pl