Zamknij

Finlandia - Belgia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo Euro 2021?

21.06.2021 14:34
Finlandia - Belgia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo Euro 2021?
fot. PAP/EPA/ANATOLY MALTSEV

Finlandia - Belgia: transmisja TV online. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Finowie walczą o pozostanie w grze na Euro 2021. Na jakim kanale oglądać spotkanie Finlandia - Belgia? Sprawdź podstawowe informacje.

Belgia, która w poniedziałek zagra z Finlandią, ma już zapewniony awans do fazy grupowej Euro 2021. Takiego luksusu nie ma Finlandia, która do tej pory zgromadziła 3 punkty.

W grupie B prowadzi Belgia z sześcioma punktami, przed Finlandią i Rosją - po trzy. Dania zamyka stawkę z zerowym dorobkiem, ale ma jeszcze szansę na awans do fazy pucharowej z trzeciego, a nawet drugiego miejsca.

Euro 2021 - tabela Grupy B: Sprawdź wyniki i terminarz fazy grupowej

Finlandia - Belgia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz Euro 2021?

Finlandia jest obecnie na 3. miejscu w tabeli grupy B. Zespół Markku Kanervy zgromadził 3 punkty. Przewodzi Belgia (6 punktów), a druga jest Rosja (3 punkty). Na ostatnim miejscu znajduje się Dania, która nie zdobyła ani jednego punktu.

Do zapewnienia sobie awansu Finom jest potrzebne zwycięstwo z Belgami i przegrana Rosji z Danią. Podopieczni Kanervy mogą też wyjść z grupy z 3. miejsca, jeśli Rosja wygra z Danią. 

Finlandia - Belgia: Transmisja TV online. Gdzie obejrzeć na żywo mecz Euro 2021?

Finlandia - Belgia na żywo odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca o godzinie 21:00. Relacja live zostanie przeprowadzona na sport.radiozet.pl. Mecz będzie można oglądać na antenie TVP1 i TVP Sport i online na tvpsport.pl
RadioZET.pl