Zamknij

Dania - Belgia: Transmisja TV i online. Gdzie obejrzeć mecz Euro 2020?

17.06.2021 16:45
Dania - Belgia
fot. PAP/EPA

Dania - Belgia na żywo w tv i online. Transmisja i live stream z meczu drugiej kolejki grupy B Euro 2020 (2021). Sprawdź, kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Dania - Belgia.

  • Reprezentacja Danii w 2. kolejce grupy B Euro 2020 (2021) zmierzy się z Belgią
  • Skandynawowie rozegrają pierwsze spotkanie (nie licząc dokończonego starcia z Finlandią) od dramatu Christiana Eriksena, który przeszedł zawał serca na boisku
  • Sprawdź szczegóły transmisji: kiedy, gdzie i o której godzinie w telewizji i w internecie obejrzeć spotkanie Dania - Belgia

Dania - Belgia NA ŻYWO. Reprezentacja Danii rozpoczęła Euro 2020 (2021) od porażki z debiutującą na turnieju tej rangi Finlandią 0:1, ale, biorąc pod uwagę okoliczności, wynik nie miał dla tej drużyny żadnego znaczenia. W pierwszej połowie najważniejszy mecz wygrał ich kolega Christian Eriksen - o życie. 29-letni pomocnik Interu Mediolan w 43. minucie miał atak serca i musiał być reanimowany na murawie. Po kilkunastominutowej akcji ratunkowej lekarzom udało się przywrócić funkcje życiowe i teraz lider Duńczyków dochodzi do siebie w szpitalu w Kopenhadze. We wtorek opublikował pierwszy wpis od tamtych dramatycznych wydarzeń na Parken.

"Nic mi nie jest - w tych okolicznościach. Muszę przejść jeszcze kilka badań w szpitalu, ale czuję się dobrze. Teraz pozostaje mi tylko kibicować chłopakom z drużyny narodowej Danii. Grajcie dla całego kraju!" - napisał Eriksen.

Dania - Belgia w telewizji i live stream w internecie

Duńczycy grać będą więc z podwójną motywacją. W starciu z Finlandią, które w kontrowersyjnych okolicznościach i - jak twierdzi m.in. Kasper Schmeichel - pod naciskiem UEFA zostało dokończone dwie godziny po dramacie gracza Interu, podopieczni Kaspera Hjulmanda nie byli sobą. O tym, czy otrząsnęli już się po sobotnich wydarzeniach, przekonamy się tak naprawdę dopiero w trakcie spotkania z Belgią.

"Czerwone Diabły" to jeden z głównych kandydatów do złotego medalu Euro 2020 (2021). Na inaugurację bardzo pewnie ograły Rosję 3:0 i jeśli pokonają Skandynawów, zapewnią sobie awans do 1/8 finału. Trener Roberto Martinez nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z Timothy'ego Castagne'a, który w starciu ze "Sborną" doznał kontuzji twarzy i w środę przeszedł operację podwójnego złamania oczodołu. Dla niego ten turniej najprawdopodobniej już się zakończył.

Dania - Belgia: Gdzie obejrzeć- transmisja TV i ONLINE

Mecz Dania - Belgia w 2. kolejce Euro 2020 (2021) odbędzie się w czwartek 17 czerwca o godz. 18. Transmisja TV w TVP 2 i TVP Sport oraz online na stronie sport.tvp.pl.

Relacja na żywo z meczu Dania - Belgia na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl