Belgia - Dania WIDEO: Zobacz GOLE, BRAMKI z meczu Euro 2020 (2021)

17.06.2021 20:02
Belgia - Dania WIDEO

Belgia - Dania WIDEO: Zobacz wszystkie gole z meczu 2. kolejki fazy grupowej Euro 2020 (2021). BRAMKI z meczu Dania - Belgia, w którym Czerwone Diabły wygrały 2:1.

Dania rozpoczęła spotkanie w najlepszy możliwy sposób. Już w 2. minucie wykorzystała błąd rywali w wyprowadzeniu piłki i objęła prowadzenie. Gola zdobył Yussuf Poulsen.

Belgia - Dania. GOLE, BRAMKI, SKRÓT, WIDEO

Skromne prowadzenie Danii utrzymało się do przerwy. W niej trener rywali - Roberto Martinez dokonał jednej zmiany. Wprowadził na plac gry Kevina De Bruyne.

Gwiazdor Manchesteru City okazał się kluczowy w odwróceniu wyniku. Najpierw asystował przy bramce Thorgana Hazarda, a następnie sam trafił do bramki po podaniu Edena Hazarda.

Mecz zakończył się wygraną Belgów 2:1. W ostatniej kolejce fazy grupowej Romelu Lukaku i spółka zagrają z Finlandią. Rywalem Danii będzie Rosja.