Włochy - Turcja: Zobacz gole w meczu otwarcia Euro 2021

11.06.2021 23:27
Włochy - Turcja

Włosi pokonali w meczu otwarcia Euro 2021 Turcję 3:0. Zobacz wszystkie bramki w pierwszym spotkaniu europejskiego turnieju.

Włosi przeważali od pierwszych minut na boisku, ale żadnej okazji nie potrafili zamienić na bramkę. Kibice na Stadio Olimpico w Rzymie gole zobaczyli dopiero w drugiej połowie.

Po zmianie stron w 53. minucie Berardi dośrodkował piłkę w pole karne z prawego skrzydła. Tam futbolówka trafiła Demirala i niefortunnie wpadła do bramki.

Włochy - Turcja: Bramki meczu otwarcia Euro 2021 [WIDEO]

W 66. minucie było już 2:0. Spinazzola oddał strzał na bramkę Turków. Cakir obronił uderzenie obrońcy, ale przy dobitce Immobile nie miał żadnych szans.

Włosi dokończyli dzieła w 79. minucie. Po fatalnej stracie futbolówki po złym wybiciu Cakira Włosi ustalili wynik spotkania po dograniu Immobile do Insigne, który strzałem z pierwszej piłki, wpakował ją do siatki rywali.

W drugim meczu grupy A Szwajcaria zagra z Walią. Mecz zaplanowano w sobotę, 12 czerwca o godzinie 15:00. Relacja z tego spotkania zostanie przeprowadzona live na sport.radiozet.pl