Turcja - Walia: GOLE. Zobacz wszystkie bramki z tego meczu Euro 2020

16.06.2021 19:56
Walia na Euro 2020

Reprezentacja Walii pokonała Turcję 2:0 w drugiej kolejce fazy grupowej Euro 2020. Pierwsza bramka Aarona Ramseya padła pod koniec pierwszej połowy, a przed końcowym gwizdkiem trafienie zanotował Connor Roberts - zobacz GOLE.

Reprezentacja Walii wygrała z Turcją 2:0. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Aaron Ramsey. Zawodnik Juventusu trafił do siatki w 42. minucie.

Wszystko zaczęło się od kapitalnego długiego podania Garetha Bale'a, który wypatrzył swojego kolegę. Ramsey dostał piłkę na wolne pole i po przyjęciu bez żadnych problemów pokonał Cakira.

Turcja - Walia: GOLE meczu Euro 2020 [WIDEO]

W doliczonym czasie gry drugiej połowy wynik ustalił Connor Roberts. Obrońca otrzymał świetne podanie od Garetha Bale'a na szósty metr i wpakował piłkę do siatki.

To druga porażka Turcji na Euro 2020. To oznacza, że zespół Senola Gunesa nie ma co marzyć o grze w fazie pucharowej i po trzecim spotkaniu ze Szwajcarią pożegna się z turniejem.