Zamknij

Szwajcaria - Turcja: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz?

20.06.2021 17:43
Szwajcaria - Turcja TRANSMISJA
fot. PAP/EPA

Szwajcaria - Turcja TRANSMISJA: Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Szwajcaria - Turcja. Transmisja będzie dostępna w TV i online stream w internecie. Turcja - Szwajcaria: gdzie oglądać? Relacja i wynik meczu  Turcja - Szwajcaria live online w niedzielę, 20 czerwca, od godziny 18.00.

Szwajcaria i Turcja w dwóch pierwszych meczach na Euro 2020 (2021) rozczarowały swoich kibiców. O ile porażki z Włochami (w obu przypadkach 0:3) są do wytłumaczenia, tak straty punktów z Walią są dużym zaskoczeniem. Nieco lepiej z Garethem Balem i spółką poradzili sobie Szwajcarzy, którzy wyrwali remis. Turcy przegrali 0:2.

Szwajcaria - Turcja: Gdzie obejrzeć mecz? Transmisja spotkania Euro

Faworytem spotkania będą Szwajcarzy, którzy dzięki punktowi w starciu z Walią mają duże szansa na awans do 1/8 finału mistrzostw Europy. Gdyby pokonali Turków, a Walia wysoko przegrałaby z Włochami, mogliby nawet wskoczyć na drugie miejsce. Dużo gorzej wygląda sytuacja Turków. Ewentualne zwycięstwo może im nie dać awansu nawet z trzeciego miejsca.

Mecz Szwajcaria - Turcja rozpocznie się w niedzielę, 20 czerwca, o godzinie 18.00. O tej samej porze swoje spotkanie rozegrają Włosi i Walijczycy.

Szwajcaria - Turcja: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Transmisja meczu Szwajcaria - Turcja na żywo w TVP 2 i online stream w internecie na tvpsport.pl. Spotkanie skomentują Rafał Wolski, Kamil Kosowski. Relacja live i wynik tego starcia na sport.radiozet.pl.