Zamknij

Francja odpadła z Euro. Szokujące nagranie z udziałem rodzin piłkarzy

30.06.2021 18:29
Francja na Euro 2020
fot. PAP/EPA

Po meczu Francja - Szwajcaria doszło do kłótni między rodzinami piłkarzy. Radio RMC poinformowało, że matka Adriena Rabiota nie szczędziła krytycznych uwag w stronę Kyliana Mbappe i Paula Pogby.

Francja po wyjściu z grupy śmierci w 1/8 finału trafiła na Szwajcarię. Mistrzowie świata nie potrafili powstrzymać rywali, którym udało się odrobić dwie bramki straty i doprowadzić do remisu. O awansie rozstrzygnęły rzuty karne, gdzie lepsi okazali się gracze Vladimira Petkovicia, którzy wygrali 5:4. Bohaterem został Yann Sommer, broniąc uderzenie Kyliana Mbappe.
Radio RMC ujawniło szokujące kulisy odpadnięcia Trójkolorowych z Euro 2020 (2021). Zdaniem mediów po zakończeniu spotkania miała miejsce sprzeczka między rodzinami francuskich piłkarzy. Wszystko miało zacząć się od matki Adriena Rabiota, Veronique, która miała zarzucać Pogbie utratę piłki, w wyniku której Szwajcaria doprowadziła do remisu.

Euro: Kłótnia francuskich rodzin po meczu ze Szwajcarią

Następnie kobieta miała zwrócić się do ojca Mbappe i przekazać, żeby ten sprawił, aby jego dziecko stało się "mniej aroganckie". Na koniec miała zaatakować samych dziennikarzy.

Francuski dziennik L'Equipe podkreśla, że powodem kłótni rodzin zawodników, miała być nerwowa sytuacja na samym boisku. Po stracie piłki gracze Didera Deschampsa mieli mieć pretensje do Paula Pogby o stratę piłki, obwiniając go za trzeciego gola. Dodatkowo Pavard miał zarzucić koledze brak zaangażowania.

RadioZET.pl