Francja - Szwajcaria: Transmisja TV i online stream. Gdzie obejrzeć mecz?

28.06.2021 20:45
Francja - Szwajcaria transmisja TV

Francja - Szwajcaria: transmisja TV i online. Gdzie oglądać spotkanie 1/8 finału Euro 2020 (2021) Francja - Szwajcaria? Na jakim kanale mecz? Mistrzowie świata po awansie do fazy pucharowej będą faworytami w 1/8 finału Euro. Sprawdź szczegółowe informacje przed spotkaniem Francja - Szwajcaria. Relacja i wynik meczu live na sport.radiozet.pl.

Reprezentacja Francji wygrała rywalizację w grupie F na Euro 2020 (2021). W grupie śmierci Trójkolorowi na początek zwyciężyli z Niemcami 1:0, potem zremisowali z Węgrami 1:1, a na koniec podzielili się punktami z Portugalią. Takie wyniki dały mistrzom świata pięć punktów i jak się okazało, wystarczą do zajęcia pierwszego miejsca.

W 1/8 finału Euro Francuzi spotkają się ze Szwajcarią. Jednak w drużynie Didiera Deschampsa pojawiły się problemy z obroną. Chodzi o kłopoty Lucasa Hernandeza, który po pierwszej połowie z powodu urazu kolana, został zmieniony przez Lucasa Digne. Jego zmiennik wytrzymał na murawie zaledwie sześć minut i zasygnalizował uraz mięśnia czworogłowego w udzie prawej nogi. To rodzi zagwozdkę dla selekcjonera mistrzów świata, który będzie musiał wprowadzić modyfikację na lewej obronie.

Francja - Szwajcaria: Transmisja TV i online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

Reprezentacja Szwajcarii awans do fazy pucharowej uzyskała z trzeciego miejsca. W grupie A zespół Vladimira Petkovicia zremisował z Walią 1:1, przegrał z Włochami 0:3 i pokonał Turcję 3:1.

Trójkolorowi walczą o powtórzenie sukcesu z końca XX wieku. W 1998 roku zdobyli mistrzostwo świata, a dwa lata później mistrzostwo Europy. Wówczas ich kapitanem był właśnie Didier Deschamps. W meczu o stawkę Francja nigdy nie przegrała ze Szwajcarią.

Francja - Szwajcaria na żywo odbędzie się w poniedziałek, 28 czerwca o godzinie 21:00. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP1 i TVP Sport i online na tvpsport.pl. Relację live można też śledzić na sport.radiozet.pl.