Francja - Szwajcaria. Wyrównanie w ostatniej minucie. Zobacz wszystkie GOLE

28.06.2021 00:00
Francja - Szwajcaria: GOLE z meczu 1/8 finału. Zobacz WIDEO gol z meczu Euro

Francja - Szwajcaria. Sześć goli zdobyły w meczu 1/8 finału drużyny Deschampsa i Petkovicia. Zarówno Francja, jak i Szwajcaria wychodziły na prowadzenie, było już nawet 3:1 dla Trójkolorowych, ale Helweci pokazali, że nie można ich skreślać. Seferović i spółka odrobili dwie bramki i doprowadzili do dogrywki, a później wygrali serię rzutów karnych. Zobaczcie, jak padały bramki w meczu Francuzów ze Szwajcarami.

Francja - Szwajcaria: GOL Seferovicia. Zobacz WIDEO gola Szwajcarów

Pierwszego gola dla Szwajcarów w 14 minucie zdobył Haris Seferović. Napastnik Benfiki przepchnął Clementa Lengleta, wyskoczył w powietrze i pewnie pokonał Hugo Llorisa. W meczu  Francja - Szwajcaria jest 1:0.

Francja - Szwajcaria. Karim Benzema wyrównuje i daje Francuzom prowadzenie

W 55. minucie Hugo Lloris obronił rzut karny, który wykonywał Ricardo Rodriguez. Po chwili bramkę wyrównującą zdobył Karim Benzema.  Asystował mu Kylian Mbappe. Na tym nie koniec, bo Benzema w 59. minucie dał prowadzenie Francuzom po ładnym podaniu Antoine'a Griezmanna.

Francja - Szwajcaria. Gavranović wyrównuje w ostatniej minucie meczu

W 90. minucie gola wyrównującego zdobył napastnik Dinama Zagrzeb Mario Gavranović.

Szwajcarzy zagrają w ćwierćfinale Euro 2021 z Hiszpanami. Mecz odbędzie się 2 lipca o godz. 18.