Zamknij

Polska - Hiszpania. Kibice będą mogli wejść na stadion w Bilbao

07.04.2021 11:49
kibice Euro 2021
fot. PAP/EPA

Kibice będą mogli wejść na stadion w Bilbao, gdzie odbędzie się mecz Polska - Hiszpania w ramach 2. kolejki mistrzostw Europy 2021. Spotkanie na Sam Mames ma obejrzeć aż 13 tysięcy osób.

  • Mecz Euro 2021 Polska - Hiszpania odbędzie się z udziałem kibiców. Informację przekazało hiszpańskie radio COPE
  • Decyzja nie jest jeszcze oficjalna. Musi ją zatwierdzić UEFA
  • Mecz Polska - Hiszpania odbędzie się 19 czerwca na Sam Mames w Bilbao

Obecność kibiców na trybunach meczu Polska - Hiszpania nie jest oficjalnie potwierdzona, ale jeszcze w środę do UEFA ma trafić pełna dokumentacja w tej sprawie - poinformowało hiszpańskie radio COPE. Stadion San Mames będzie mogło zostać zapełnione w 25 procentach, co przekłada się na około 13 tysięcy kibiców na trybunach.

Ograniczenia są oczywiście związane z pandemią koronawirusa.

Euro 2021. Mecz Polska - Hiszpania z udziałem kibiców

Na stadionie w Bilbao swoje mecze rozgrywać będzie reprezentacja Hiszpanii. Mistrzowie świata z 2010 roku w fazie grupowej rywalizować będą ze Szwecją, Słowacją i Polską. Mecz z biało-czerwonymi odbędzie się w ramach 2. kolejki. Zaplanowano go na 19 czerwca. Pozostałe dwa spotkania (ze Szwecją i Słowacją) kadra Paulo Sousy rozegra na stadionie w Dublinie - przynajmniej na ten moment. "The Sun" informowało bowiem, że miasto to może wycofać się z organizacji meczów. Wtedy rywalizacja mogłaby zostać przeniesiona do Londynu.