Zamknij

Cristiano Ronaldo wściekły po meczu z Belgią. Kopnął opaskę kapitańską

28.06.2021 11:47
Cristiano Ronaldo
fot. PAP/EPA

Cristiano Ronaldo dał upust swoim emocjom po meczu z Belgią na Euro 2020 (2021). Po końcowym gwizdku Portugalczyk był wściekły, wyładowując się na opasce kapitańskiej, którą rzucał i kopał. Zachowanie piłkarza Juventusu nie przypadło do gustu wielu kibicom.

Cristiano Ronaldo razem z resztą reprezentacji Portugalii zakończył zmagania na Euro 2020 (2021). Aktualni mistrzowie Europy przegrali w 1/8 finału z Belgią 0:1 i tym samym stracili szanse na obronę tytułu.
Zaraz po spotkaniu Ronaldo był rozwścieczony i nie mógł pogodzić się z porażką. Mimo że 36-latek robił, co mógł, aby strzelić gola i doprowadzić do remisu, finalnie mu się to nie udało.

Lider drużyny po raz kolejny rzucił opaskę kapitańską na ziemię, a później nawet ją kopnął. Zachowanie piłkarza nie spodobało się wielu kibicom, którzy na Twitterze zwracali uwagę na jego gesty. "Nie ma wstydu", "Nie ma szacunku dla tej opaski" - pisali w komentarzach.

Cristiano Ronaldo rzucił i kopnął opaskę kapitańską. Portugalczyk krytykowany

To nie pierwszy raz, kiedy Cristiano Ronaldo w taki sposób dawał upust swoim emocjom. Przypomnijmy, że w marcu tego roku w starciu z Serbią w eliminacjach mistrzostw świata 2022 zawodnik Juventusu rzucił opaską po nieuznanym golu, za co zalała go fala krytyki.

RadioZET.pl