Zamknij

Arkadiusz Reca nie przyjedzie na zgrupowanie? Pierwsze problemy Sousy

13.03.2021 10:15

Arkadiusz Reca w czasie meczu Crotone z Lazio doznał kontuzji lewej stopy. Na ten moment nie wiadomo, na ile ten uraz jest poważny. Niemniej jednak udział 25-latka w zgrupowaniu reprezentacji Polski stanął pod znakiem zapytania.

Arkadiusz Reca i Kamil Jóźwiak
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Arkadiusz Reca zagrał w piątkowym meczu 27. kolejki Serie A, gdzie Crotone ostatecznie pokonało Lazio 3:2 (2:1). W 65. minucie reprezentant Polski opuścił murawę, a w jego miejsce pojawił się Andrea Rispoli. Jak przekazał serwis fantacalcio.it polski piłkarz miał problemy z lewą stopą i nie był w stanie kontynuować gry.

W weekend Reca przejdzie kolejne badania, które mają powiedzieć więcej o stanie zdrowia zawodnika. Najpóźniej oświadczenie włoskiego klubu może pojawić się w poniedziałek.

loader

Arkadiusz Reca kontuzjowany. Piłkarz nie przyjedzie na zgrupowanie kadry?

Arkadiusz Reca może mówić o sporym pechu. W ostatnich tygodniach 25-latek spisywał się nieźle w ligowych rozgrywkach, dzięki czemu otrzymał powołanie do szerokiej kadry Paulo Sousy. Jednak nie wiadomo, jak bardzo poważny jest uraz i czy faktycznie wykluczy on zawodnika z pierwszych meczów biało-czerwonych w tym roku.

Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się w poniedziałek, 22 marca. Pod koniec marca Polacy rozpoczną zmagania w eliminacjach do mistrzostw świata w 2022 roku, gdzie w pierwszych spotkaniach podejmą Węgry, Andorę i Anglię.

RadioZET.pl