Anglia - Niemcy: Piękne gole Sterlinga i Kane'a. Zobacz WIDEO bramek

29.06.2021 20:00
Raheem Sterling

Anglia - Niemcy GOLE: Reprezentacja Anglii pokonała na Wembley Niemcy 2:0 w meczu 1/8 finału Euro 2020. Gole dla Anglików zdobyli Raheem Sterling i Harry Kane. Zobacz WIDEO bramek z meczu Anglia - Niemcy w 1/8 finału Euro 2021!

Gol Raheema Sterlinga na 1:0 dla reprezentacji Anglii padł w 75. minucie meczu z  Niemcami.

Anglia - Niemcy: Gol Raheema Sterlinga

Akcję bramkową Anglików rozpoczął sam strzelec, który minął dwóch niemieckich piłkarzy, zagrał do Harry'ego Kane'a, ten do Jacka Grealisha, ten na skrzydło do Luke'a Shawa, a lewy obrońca Manchesteru United dograł do wbiegającego w pole karne skrzydłowego Manchesteru City i Sterling tylko dołożył nogę.

Anglia - Niemcy: Gol Harry'ego Kane'a

Bramka Harry'ego Kane'a na 2:0 padła zaledwie 11 minut później. Tym razem całą akcję zapoczątkował Shaw, który zagrał do Grealisha, a pomocnik Aston Villi dośrodkował na głowę napastnika Tottenhamu Hotspur i Kane wyprowadził "Synów Albionu" na dwubramkowe prowadzenie.

Anglia - Niemcy: Wynik meczu 1/8 finału Euro 2020

Ostatecznie reprezentacja Anglii pokonała na Wembley Niemcy 2:0 w meczu 1/8 finału Euro 2020. Anglicy w ćwierćfinale mistrzostw Europy zmierzą się ze zwycięzcą spotkania Szwecja - Ukraina.