Zamknij

Euro 2021. Reprezentacja wpuści kibiców na treningi. Sprawdź, jak dostać bilety

09.06.2021 11:05
Euro 2021. Reprezentacja weźmie udział w otwartych treningach
fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk

Euro 2021. Reprezentacja Polski, która od środy przebywa na zgrupowaniu w Sopocie, weźmie udział w dwóch otwartych sesjach treningowych. Każdą z nich będzie mogło obejrzeć 5 tys. widzów. By dostać się na stadion, trzeba zdobyć wejściówkę za pośrednictwem specjalnej strony.

  • „Reprezentacja Polski otwiera swoje treningi dla publiczności. Przygotowania naszej kadry na żywo może obejrzeć łącznie nawet 10 tysięcy kibiców” – napisał dziś PZPN na swojej oficjalnej stronie
  • Treningi otwarte odbędą się na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk

Euro 2021. Pierwszy otwarty trening odbędzie się w czwartek 10 czerwca o godzinie 17:00. Drugi został zaplanowany na wtorek 15 czerwca (godz. 17), czyli dzień po spotkaniu Polska – Słowacja. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

– Cieszymy się, że reprezentacja trenuje w Polsce, gdzie może liczyć na doping kibiców, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprosić ich do udziału w publicznych sesjach treningowych – poinformował Jakub Kwiatkowski, Team Manager ds. sportowych oraz rzecznik prasowy reprezentacji Polski i PZPN.

Euro 2021. Otwarte treningi reprezentacji. Jak zdobyć wejściówki?

PZPN poinformował, że jeśli Polska wyjdzie z grupy mogą odbyć się kolejne otwarte treningi. 

Wejściówki na otwarty trening można zdobyć za pośrednictwem strony internetowej polsatplusarenagdansk.pl 9 czerwca o godzinie 12:00. Wtedy zostanie udostępniony link, który przekieruje nas do kwestionariusza. Po jego po wypełnieniu otrzymamy na e-mail zaproszenie upoważniające do uczestnictwa w sesji treningowej 10 czerwca o godzinie 17:00.

„Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Zaproszenia są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania. Informacje o uruchomieniu puli zaproszeń na drugą sesję treningową zostaną podane w późniejszym terminie”.

Euro 2021: terminarz polskiej grupy. DATY meczów w grupie E

poniedziałek, 14 czerwca

  • Polska - Słowacja (Sankt Petersburg, 18.00)
  • Hiszpania - Szwecja (Sewilla, 21.00)

piątek, 18 czerwca

  • Szwecja - Słowacja (Sankt Petersburg, 15.00)

sobota, 19 czerwca

  • Hiszpania - Polska (Sewilla, 21.00)

środa, 23 czerwca

  • Słowacja - Hiszpania (Sewilla, 18.00)
  • Szwecja - Polska (Sankt Petersburg, 18.00)

RadioZET.pl/PAB