Zamknij

Wymowna reakcja Jerzego Brzęczka na losowanie Euro 2020 [WIDEO]

30.11.2019 20:44
reakcja Brzęczka na losowanie
fot. kadr z wideo

Podczas losowania grup na Euro 2020, reprezentacja Polski trafiła do grupy E. Kiedy biało-czerwoni wpadli na Hiszpanię, kamery pokazały reakcję polskiej delegacji.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku  

Reprezentacja Polski została przydzielona do grupy E, gdzie zagra z Hiszpanią, Szwecją i drużyną ze ścieżki barażowej - Bośnią i Hercegowiną, Irlandią Północną, Słowacją lub Irlandią. Najpierw biało-czerwoni dowiedzieli się, że trafi na Hiszpanię. Kamery natychmiast zwróciły się w kierunku polskiej delegacji, żeby sprawdzić jej reakcję. I tak selekcjoner kadry, Jerzy Brzęczek pozostał niewzruszony wyborem byłych mistrzów świata. Z kolei na twarzy Zbigniewa Bońka pojawił się lekki uśmiech.

- Nasza piłkarska przeszłość już pokazała, że z tymi rywalami nigdy nie grało nam się łatwo. Droga jest ciężka, ale jeśli chce się zrobić rzeczy wielkie, to trzeba pokonywać takie przeszkody. Jesteśmy przygotowani na wielką walkę - komentował losowanie Zbigniew Boniek.

Euro 2020: TERMINARZ "polskiej" grupy. KIEDY i gdzie zagrają Polacy?

Euro 2020 odbędzie się od 12 czerwca do 12 lipca na 12 stadionach w 12 krajach. Łącznie 24 zespoły zostały podzielone na sześć grup. Do 1/8 finału awansują po dwa najlepsze oraz cztery z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.

RadioZET.pl/PAP, Twitter