PZPN wybrał bazę dla reprezentacji Polski przed Euro 2020

06.11.2019 15:00
reprezentacja Polski
fot. LUKASZ SZELAG/REPORTER

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję w sprawie bazy dla reprezentacji Polski. Jak podaje „Przegląd Sportowy” biało-czerwoni nie będą znów przygotowywać się w Arłamowie, lecz w Opalenicy.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

PZPN wybrał miejsce, w którym reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do mistrzostw Europy 2020. Według „Przeglądu Sportowego” podopieczni Jerzego Brzęczka będą trenować w Opalenicy. W ubiegłym miesiącu Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się, aby biało-czerwoni przed wyjazdem na europejski czempionat  po raz trzeci spędzali czas w Arłamowie, gdzie trenowali przed mistrzostwaim świata 2018 i Euro 2016.

Polscy piłkarze zostaną zakwaterowani w hotelu Remes, który jest ulokowany tuż przy boiskach treningowych, a od lotniska w Poznaniu dzieli go 30 km. Bliska odległość od lotniska jest kluczowa, ponieważ przyszłoroczne mistrzostwa Europy odbędą się w 12 miastach. Na tę chwilę nie wiadomo, gdzie dokładnie zagrają biało-czerwoni.

Losowanie fazy grupowej mistrzostw Europy 2020 odbędzie się 30 listopada. Początek ceremonii zaplanowano na godzinę 17:00.

RadioZET.pl/przegladsportowy.pl