Nie żyje młody piłkarz. Jego szczątki pożerały rekiny

10.01.2020 10:18
Eric Birighitti
fot. Twitter

Eric Birighitti nie żyje. Ciało młodego piłkarza zostało odnalezione przy australijskiej plaży Twilight Beach. Jego szczątki pożerały trzy rekiny.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Ciało Erica Brighittiego zostało odnalezione przez ekipę ratowniczą zupełnie przypadkowo. Zespół poszukiwał 57-letniego płetwonurka zaatakowanego przez rekina, gdy w trakcie eksploracji natknął się na pożerane przez owe trzy drapieżne ryby szczątki innego mężczyzny. Jak się wkrótce okazało, należały one do 21-letniego piłkarza z Perth.

Eric Birighitti nie żyje. Szczątki młodego piłkarza pożerały rekiny

Młody sportowiec zaginął w trakcie pobytu na wakacjach z przyjaciółmi. Zdaniem "Mirror", Brighitti poślizgnął się na skałach i wpadł do oceanu, w którym porwały go prądy.

21-latek był  zawodnikiem akademickiego klubu w Nebrasce - Hasting Broncos, a ostatnio występował w zespole St Thomas Aquina College z Nowego Jorku.

- Sezon jest już w toku i do tej pory zebrałem sporo doświadczenia. Zawsze pozytywne myśli i do przodu - pisał jeszcze niedawno piłkarz na swoim Twitterze.

Po wydobyciu ciała Brighittiego, służby ratownicze kontynuowały poszukiwania 57-letniego płetwonurka, jednak nie udało im się go odnaleźć.

TO RÓWNIEŻ MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

RadioZET.pl/Mirror