Serie A: Szósty gol Stępińskiego, remis Chievo [WIDEO]

02.02.2019 17:00

Mariusz Stępiński zdobył bramkę dla Chievo Werona w 22. kolejce włoskiej Serie A, ale jego zespół tylko zremisował na wyjeździe z Empoli 2:2. To szóste w tym sezonie Serie A trafienie 23-letniego polskiego napastnika.

Gol Mariusza Stępińskiego z meczu Empoli - Chievo fot. PAP/EPA

Stępiński wpisał się na listę strzelców w pierwszej doliczonej minucie pierwszej połowy, powiększając prowadzenie gości na 2:0. Chwilę później rywale zdobyli kontaktowego gola, a niedługo po zmianie stron doprowadzili do remisu.

Stępiński rozegrał cały mecz, a do 83. minuty grał też jego kolega z drużyny Paweł Jaroszyński.

Serie A: Sytuacja Chievo w tabeli

Chievo, ukarane odjęciem trzech punktów za nieprawidłowości finansowe, zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem dziewięciu "oczek". Empoli ma 18 pkt i jest na 17. pozycji - ostatniej dającej utrzymanie w Serie A.