Zamknij

Emilio Ballack nie żyje. Dramat w rodzinie Michaela Ballacka

05.08.2021 15:09
Emilio Ballack nie żyje
fot. Michael Ballack/Instagram

Emilio Ballack nie żyje - podała portugalska telewizjaTVI24. Syn Michaela Ballacka zmarł w wypadku quadowym. Miał 18 lat.

Emilio Ballack nie żyje. Syn legendarnego niemieckiego piłkarza przebywał w Troi, półwyspie u wybrzeży Setubal na południe od Lizbony. Nastolatek w nocy ze środy na czwartek miał poważny wypadek quadowy w pobliżu rodzinnego letniego domu.

Chociaż TVI 24 nie ujawniło szczegółów zdarzenia, spekuluje się, że syn Michaela Ballacka zgubił drogę do posiadłości i najprawdopodobniej poruszał się po nierównym terenie nieprzeznaczonym dla quadów.

Emilio Ballack nie żyje

Do zdarzenia miało dojść około godziny 2:00. Z informacji policji wynika, że strażacy zjawili się bardzo szybko na miejscu wypadku, ale niestety nie byli w stanie uratować 18-latka.

Emilio Ballack był jednym z trójki dzieci byłego reprezentanta Niemiec. Urodził się w 2002 roku, po najstarszym synu Louisie i był trzy lata starszy od najmłodszego z rodziny Ballacków, Jordiego.

- Wszyscy związani z Chelsea są zszokowani i zasmuceni na wieść o śmierci Emilio Ballacka w tak młodym wieku 18 lat. Wszystkie nasze myśli są z jego ojcem Michaelem i jego rodziną w tym smutnym czasie - czytamy w komunikacie angielskiego klubu, w którym w przeszłości grał Michael Ballack.

RadioZET.pl