Zamknij

Kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali na meczu z Cardiff [WIDEO]

Maciej Walasek
10.02.2019 10:24
Kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali na meczu z Cardiff [WIDEO]
fot. kadr z wideo

Dwaj kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali. Na meczu Southampton z Cardiff fani wykonywali gesty samolotu. Zostali zatrzymani przez policję.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Zobacz także

Emiliano Sala zginął w katastrofie samolotu lecącego z Nantes do Cardiff. Kiedy maszyna leciała nad kanałem La Manche, stracono z nią kontakt. Po wielu dniach poszukiwań, które w międzyczasie zostały przerwane, odnaleziono wrak na dnie morza, a policja zidentyfikowała ciało Argentyńczyka. Wobec tych wydarzeń, wszystkie mecze Premier League w ten weekend poprzedza minuta ciszy.

W czasie jednego ze spotkań, w którym Southampton mierzył się z Cardiff dwaj fani tej pierwszej drużyny zadrwili ze śmierci Emiliano Saliego. Podczas meczu mężczyźni pokazywali kibicom Cardiff gesty samolotów. Southampton wydał oficjalny komunikat w tej sprawie, w którym poinformował, że dwaj fani zostali zatrzymani przez policję. Klub potępia takie zachowanie i zapowiedział ukaranie mężczyzn.

Emiliano Sala nie żyje. Nantes zawiesza numer "9"

28-letni Sala zginął 21 stycznia w drodze z Nantes do Cardiff, gdzie miał dołączyć do nowego klubu. Awionetka, którą leciał, wpadła do kanału La Manche. Następnego dnia od ogłoszenia śmierci piłkarza, FC Nantes poinformowało, że w koszulce z numerem 9, z jakim grał Sala, nie wystąpi już żaden zawodnik.  

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW