Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali na meczu z Cardiff [WIDEO]

10.02.2019 10:24
sport

Dwaj kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali. Na meczu Southampton z Cardiff fani wykonywali gesty samolotu. Zostali zatrzymani przez policję.

Kibice zadrwili ze śmierci Emiliano Sali na meczu z Cardiff [WIDEO] fot. kadr z wideo

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Emiliano Sala zginął w katastrofie samolotu lecącego z Nantes do Cardiff. Kiedy maszyna leciała nad kanałem La Manche, stracono z nią kontakt. Po wielu dniach poszukiwań, które w międzyczasie zostały przerwane, odnaleziono wrak na dnie morza, a policja zidentyfikowała ciało Argentyńczyka. Wobec tych wydarzeń, wszystkie mecze Premier League w ten weekend poprzedza minuta ciszy.

W czasie jednego ze spotkań, w którym Southampton mierzył się z Cardiff dwaj fani tej pierwszej drużyny zadrwili ze śmierci Emiliano Saliego. Podczas meczu mężczyźni pokazywali kibicom Cardiff gesty samolotów. Southampton wydał oficjalny komunikat w tej sprawie, w którym poinformował, że dwaj fani zostali zatrzymani przez policję. Klub potępia takie zachowanie i zapowiedział ukaranie mężczyzn.

Emiliano Sala nie żyje. Nantes zawiesza numer "9"

28-letni Sala zginął 21 stycznia w drodze z Nantes do Cardiff, gdzie miał dołączyć do nowego klubu. Awionetka, którą leciał, wpadła do kanału La Manche. Następnego dnia od ogłoszenia śmierci piłkarza, FC Nantes poinformowało, że w koszulce z numerem 9, z jakim grał Sala, nie wystąpi już żaden zawodnik.  

RadioZET.pl/sport.pl, Twitter/MW

Oceń